Witam,

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą biznesową, publikacją swojego artykułu bądź reklamą, to trafiłeś w dobre miejsce :-)

Jestem otwarty na wszelkie formy współpracy, jednak jest jedna zasada – reklama nie może kolidować z dobrem odbiorców tego bloga. Uważam, że reklama jest dźwignią handlu, jednak sam zdecyduję, w która współpracę wejść i na jakich zasadach. Jeżeli Twoja reklama nie stwarza ryzyka nadszarpnięcia mojej reputacji jako wiarygodnego źródła informacji – to oczywiście zostanie ona opublikowana.

Zdaję sobie sprawę, że jako potencjalnemu Partnerowi, trudno może Ci być stwierdzić, czy będę zainteresowany współpracą. Dlatego tym bardziej zachęcam do kontaktu. Jestem kreatywny, przedsiębiorczy i mam otwarty umysł. Wszędzie tam, gdzie widzę obopólne korzyści, potrafię zaproponować Partnerom odpowiednio dobrane działania.

Ze swojej strony obiecuję rozważyć każdą propozycję współpracy, a jeśli będzie ona interesująca i z korzyścią dla Czytelników – zostanie ona opublikowana. Nastawiam się na budowanie długotrwałych relacji, tak więc jednorazowe akcje wchodzą w grę, jednak zawsze patrzę długoterminowo.

We wszelkich sprawach związanych z serwisem lub moimi usługami  proszę o kontakt za pośrednictwem poniższego formularza, mailowo ( kontakt[at]finansoweiq.pl – zamiast [at] wstaw @) lub za pomocą mediów społecznościowych.

Odpowiadam na maile maksymalnie do 24h od otrzymania wiadomości (dni robocze).

 

Skorzystaj z formularza:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości