Witam wszystkich czytelników! Dziś oglądając telewizję, a robię to bardzo rzadko natknąłem się na ciekawą reklamę programu telewizyjnego na TVP1. Mianowicie była to zapowiedź programu telewizyjnego poświęconego giełdzie i inwestowaniu. Dla osób inteligentnych finansowo, bądź chcących rozwijać swoje finansowe iq jest to na pewno ciekawa pozycja. Osobiście zawsze preferowałem książki i podejście praktyczne, ale program telewizyjny jest dobrą formą przekazywania wiedzy, zwłaszcza dla młodego pokolenia. Jak zapewnia producent na swojej stronie internetowej:

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o giełdzie to odkrywanie tajemnic giełdy. Opowieść o funkcjonowaniu i historii giełdy, której zasady działania nie są znane szerokiej publiczności, choć możliwość korzystania z tej formy inwestowania jest dostępna dla każdego. W kulisy świata finansjery zaprasza Maciej Kurzajewski.

giełda finansowe iq

Odcinki można oglądać na TVP1 w każdy wtorek o godzinie 22:00.

wszystko co chcesz wiedziec o gieldzie

Wprawdzie odcinki są 10 minutowe, jednak każdy z nich stanowi pigułkę wiedzy dla zarówno nowych jak i doświadczonych inwestorów. Osobiście uważam, że jeżeli te 10 minut kogoś zaciekawi i dzięki temu wciągnie się w świat finansów to warto obejrzeć.

Odcinki można znaleźć również na TVP VOD pod TYM LINKIEM.

O czym jeszcze warto wspomnieć ap ropo „Wszystko co chcielibyście wiedzieć o giełdzie? Przede wszystkim to, że program zrealizowany został w ramach kampanii edukacyjnej „Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie”. A seria „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie” to nowatorskie podejście do edukacji. Wraz z prowadzącym program – Maciejem Kurzajewskim poznajemy trudne zagadnienia na temat giełdy, wyjaśnione w lekki i zabawny sposób, przy wykorzystaniu licznych grafik łączących świat realny ze światem animacji.