Opis programu MxRevShare

Panie i Panowie dzisiaj chciałbym Wam przedstawić kolejny program do zarabiania przez Internet. Pierwszym z takich programów jest MX – jest to Program Revenue Share. Program wzbudził moje zainteresowanie, ponieważ bierze w nim udział większość polskich marketerów internetowych. Dlatego i ja postanowiłem do niego dołączyć. Nie jest to jednak kluczowe, ponieważ przeanalizowałem kilkanaście programów zarobkowych i jest to dopiero 3ci program w, którym jestem aktywnym uczestnikiem.
Kilka argumentów dlaczego w zdecydowałem się na MxRevShare :
  • Właścicielem firmy jest James Lee Valentine. Działa w internecie od jakichś 5 lat, stworzył 9 programów zarobkowych – wszystkie do tej pory są wypłacalne. To jest pierwszy powód, dla którego wszedłem do tego programu. James Lee Valentine bardzo mocno procuje nad budowaniem swojego autorytetu w internet marketingu. Wydał już ponad 60 książek w 15 krajach, a odkąd zajął się programami revenue sharing, pozwalają one regularnie zarabiać użytkownikom z ponad 200 krajów na całym świecie!
  • Drugi powód, to bliźniacze podobieństwo do programu Traffic Monsoon.
  • Minimalny próg wejścia – 5$
  • Polski admin programu
  • Polska wersja językowa strony – co jest rzadkością w zagranicznych programach typu RevShare

zarabianie-w-internecie

Jak można zarobić w MxRevShare

Sam system zarabiania nie jest żadna nowością – jest to sprawdzona metoda klikania w reklamy + BONUS.

Użytkownik może zarabiać na 3, a właściwie 4 sposoby, zarówno na koncie darmowym jak i płatnym.

1 Sposób – Klikanie w reklamy

Każdy może zarabiać od razy po darmowej rejestracji, klikając w płatne reklamy. Za obejrzenie każdej reklamy otrzymujemy 0,005$ i możemy obejrzeć do 100 reklam dziennie, czyli zarobek maksymalny to 0,5$ na dzień.

Samo klikanie 100 reklam dziennie daje zarobić 15.5$ miesięcznie nie licząc reinwestycji tych środków!

 

zarabianie-w-internecie

2 Sposób – Zakup Adpacków

W tym przypadku nasze zyski ogranicza jedynie kwota, którą chcemy zainwestować – the sky is the limit 🙂

Podobnie jak w TrafficMonsoon kupując AdPacki kupujemy tak na prawdę usługi reklamowe. Po zakupie dostajemy do wykorzystania określoną liczbę wyświetleń naszej strony oraz kliknięć w nasz banner. A więc za pieniądze zainwestowane jednocześnie reklamujemy naszą stronę!

W zamian za nasze aktywne uczestnictwo w programie, właściciel dzieli się zyskami firmy z użytkownikami, pozwalając zarabiać na każdym AdPacku dodatkowe 10% przez 44 dni, czyli po tym okresie, wydając np. 50$ otrzymujemy 55$.

W MXRevShare do wyboru mamy następujące rodzaje AdPakców.

mxrevshare-adpacks

3 Sposób – Zarabiaj na poleceniach program MxRevShare

Program, co jest standardem w na rynku revshare, oferuje możliwość zarabiania poprzez polecanie go nowym użytkownikom. Poprzez polecanie dostępnych usług reklamowych innym osobom zarabiamy 10% za każdym razem, gdy osoba zarejestrowana z naszego linku dokona w systemie zakupu jakiejś usługi.

Dodatkowo, osoby zarejestrowane przez naszych poleconych i ich poleconych również dają nam zarobek 5%, czyli system wynagrodzeń działa do 3 poziomu w dół.

4 Sposób – Matryce w MxRevShare

Ostatnim dostępnym sposobem zarabiania są tak zwane matryce. Nie są one bezpośrednio częścią samego MXR (są to inne programy James’a), ale są z nim ściśle powiązane. Wypełnienie matrycy daje nam dodatkowe zarobki. Ale to już wyszła szkoła jazdy 🙂 więc o tym w kolejnych artykułach.

 

zarabianie-w-internecie

Wymagania do zarabiania w program MxRevShare

Wymagania: dziennie należy obejrzeć 10 reklam (klikamy w surf daily ads / klikaj reklamy), w przeciwnym razie w danym dniu nie zostaną nam dodane prowizje za adpacki tak więc warto wyrobić sobie taki nawyk, przy porannej kawie jest to zaledwie kilka min. ☺
Swoją stabilność program zawdzięcza dzięki zasadzie odkupu czy też jak to inni inwestorzy zwykli nazywać reinwestycją. Repurchase Balance 50/50 czyli 50% zarobku to nasza wypłata (Main Balance), możliwość zakupu kolejnych paczek lub przeniesienie środków na konto MillionaireX – 50% trafia na wejście do pozostałych programów MX (matryce) lub na zakup kolejnych adpack’ów ! ☺
MXRevShare posiada III-poziomowy  program partnerski: 10% (I) + 5% (II) + 5% (III). Otrzymujemy prowizje (%) od zakupów poleconych. Zasada ta jest wszystkim dobrze znana.
Podsumowując… jestem na TAK! i zachęcam do dołączenia do programu – w razie pytań służę pomocą! Na początek wrzucam 500$ 🙂