Świat oszalał na punkcie pewnej piosenki. Wyzwala ona pokłady pozytywnej energii, a ludzie udowadniają, że potrafią być szczęśliwi? Już wiecie, o której piosence mowa?  Oczywiście chodzi o utwór „Happy” Pharrella Williamsa. Jest mi niezmiernie miło poinformować, że FinansoweIQ.pl jest także HAPPY! 🙂 Dlaczego?

Kilkoro z Was napisało mi maila w sprawie aktualnego zestawienia lokat bankowych, które mógłbym napisać na swoim blogu. Zacznę więc od promocji IdeaBanku i opisu najnowszego produktu – lokata HAPPY! a nad zestawieniem zastanowię się za jakiś czas 🙂 gdy będzie więcej wpisów. Na razie skupmy się na okazji bankowej – lokacie HAPPY, która jest niewątpliwie aktualnym numerem jeden wśród lokat bankowych!

Dziś znalazłem dla Was 3-miesięczną propozycję od Idea Banku – Lokata HAPPY! Oprocentowanie jest niesamowite jak na obecne warunki – 5% w skali roku. Oczywiście lokata jest objęta Bankowym Funduszem Gwarancyjnym, a co najważniejsze nie wymaga otwarcia konta w banku!

Poniżej zrzut ekranu ze strony IdeaBanku o korzyściach płynących z lokata HAPPY:

Bez nazwy-1

 

uwaga od dnia 1 sierpień zmianie uległo oprocentowanie – obecnie jest to 4,75% w skali roku

Podsumowując warunki tej oferty:

 • Oprocentowanie wynosi 5% w skali roku
 • Lokata HAPPY zawierana jest na okres 3 miesięcy
 • Pełna elastyczność – możliwość otwarcia lokaty Online bez wychodzenia z domu
 • Lokata dostępna jest od małej kwoty wejścia – od 1000 zł do 10 000 zł.
 • Zerwanie lokaty przed upływem 3 miesięcy skutkuje utratą wszystkich odsetek
 • Klient może założyć tylko jedną lokatę
 • Oferta jest skierowana tylko do nowych klientów IdeaBanku.
 • Pieniądze należy wpłacić w terminie 2 tygodni od momentu złożenia wniosku

Lokata HAPPY ma też swoje złe strony – po pierwsze ograniczenie kwoty maksymalnej jedynie do 10 000 zł. Drugie – należy pamiętać, żeby zmienić domyślne ustawienia odnawialności lokaty w systemie transakcyjnym Idea Banku (już po zalogowaniu i utworzeniu lokaty) – ponieważ jest ona standardowo przedłużana na gorszych warunkach niż początkowe.

astra1

Dlaczego myślę, że lokata bankowa to produkt finansowy dla każdego? Ponieważ jak pokazują statystyki, większość oszczędności Polaków trafia na lokaty i depozyty bankowe. Lokata HAPPY jest niewątpliwie jedną z najlepszych ofert na rynku. Dlatego też, jeżeli macie wolne środki i nie jesteście jeszcze klientami Idea Banku to warto się nią zainteresować.

Lokatę HAPPY założymy bardzo szybko wypełniając wniosek online bądź podczas wizyty w oddziale Idea Bank.

5807dd94386296506c

uwaga od dnia 1 sierpień zmianie uległo oprocentowanie – obecnie jest to 5% w skali roku

Założenie w trzech krokach:

 • Wypełniamy wniosek online
 • Na maila otrzymamy numer rachunku do wpłaty środków na lokatę
 • Na w/w nr konta dokonujemy wpłaty środków. Lokata zostaje aktywowana zaraz po wpływie środków.

DLA JASNOŚCI..

Założenie każdej lokaty z wykorzystaniem linków w tym wpisie, skutkuje otrzymaniem przeze mnie od banku prowizji za polecenie oferty. Was to nic nie kosztuje, a mi pomoże w rozwijaniu bloga i projektu jakim jest FinansoweIQ.pl :)Proszę pamiętajcie, że polecam tylko te produkty, z których sam korzystam lub uważam za godne polecenia oraz wszystkie te, w które wierzę i uważam, że są dobre dla moich czytelników

Jeżeli jednak interesuje Cie oferta, ale masz obiekcję przed zakładaniem lokat przez Internet to nie skreślaj tego rozwiązania a wybierz się do najbliższego oddziału IdeaBanku.

Z góry dziękuję wszystkim tym, którzy jednak założą lokatę za pośrednictwem FinansoweIQ.pl